X
تبلیغات
زولا

خایدالو

از دیو و دد ملولم و انسانم آرزوست ...

دوشنبه 27 فروردین‌ماه سال 1386 ساعت 11:55 ب.ظ

تیشه به ریشه

از منبعی موثق با خبر شدیم که در روزهای آغازین سال جاری سد سیوند به صورت آزمایشی آبگیری شده ونهایتا امروز صدا وسیما فاتحانه از آبگیری این سد به صورت رسمی توسط رئیس جمهور خبر داد.

یکی از مسئولان میراث فرهنگی در نشستی اخیر اذعان داشته بود که اگر به این نتیجه برسیم  که سد سیوند ذره ای به میراث و تمدن ایرانی ضربه می زند لحظه ای درنگ نخواهیم کرد.   باید دید آقایان ضربه را چگونه می پندارند؟       

با آبگیری سد سیوند ضربه ای به ریشه ی تاریخ وتمدن ایرانی وارد می آید که جبران آن محال ونشدنی است . این اقدام نهایی زیربنایی ترین عمل از اعمال ایرانی ستیزی اخیر است. از فردا قوم مغول واعراب جاهلیت نزد پارسیان روسپید می شوند . 

فردا روز در لوای بی مسئولیتی دست آریا ستیزی از آستین جهالت برون آمده وبه انهدام فرهنگ  فاخر سرزمین مان می پردازد.

سئوال اینکه آیا تمام سیلابها و آبهای سطحی کشور را در کنترل داریم که فقط و فقط نوبت به جویبارهای بارانی آرامگاه کوروش کبیر وشهر استخر رسیده است؟ باید به آقایان متذکر شویم حال که خود را ایرانی نمی دانید و فرهنگ این مرز وبوم را نیز نمی شناسید و به آن اعتقادی ندارید ؛ به آخرین کتاب آسمانی رجوع کنید آنگاه در می یابید مقبره ای که کمر به نابودیش بسته اید آرامگاه حضرت ذوالقرنین -نص صریح قرآن- کوروش کبیر است ؛ شمایی که مقابر هر ۴۰۰۰ امامزاده معاصر با دوران صفویه  که یک شبه -به توطئه انگلستان-پدیدار شدند را گرامی می دارید حال به مقام والای یکی از پیامبران خدا احترام کنید و دست نگه دارید!