X
تبلیغات
زولا

خایدالو

از دیو و دد ملولم و انسانم آرزوست ...

جمعه 31 فروردین‌ماه سال 1386 ساعت 05:54 ق.ظ

سد کجا سیصد کجا...

               اعتراض به سیصد خارجی حمایت از سد داخلی

چندی پیش سیصد حاصل سینمای مغرب زمین با جلوه هایی ابلهانه سعی در تخریب سیمای اصیل آریایی ها دراذهان را داشت؛سیصد با تمام سعی خود قصد تقبیح و تکریه داشت و در تخیل نویسنده اش لشکریان ایران زمین مغلوب سیصد سرباز می شوند.بدرستیکه چنین نبوده چنانکه از تاریخ وتمدن پیشینیان برمی آید ایران زمین در آن زمان و در دیگر ازمنه تاریخی با اقتدار و با فرهنگ اصیل خود فاخر و با صلابت بوده است . کتابهای تاریخی ایرانی و خارجی ـ که بعضا چاپ کشورهای غیر هم پیمان با ایران هستند - گواه این ماجراست . سیصد صلابت ایران را در گذشته هدف گرفت وآنچنان موفقیتی هم کسب نکرد .                                                                    

 چه کنیم از ماست که بر ماست ... سیصد خارجی قصد تخریب افکار عمومی جهان را برعلیه ایران داشت ولی سد داخلی ساختمان آرامگاه بزرگ مردی را هدف گرفته که تاریخ و تمدن و فرهنگ اصیل این مرز و بوم مرهون تلاش و کیاست اوست. کورش کبیر که در تمامی گیتی و ادیان الهی به پیامبر منجی مشهور است و غیر ایرانی ها نیز منشورش را می ستایند!

با آبگیری این سد ضربه هایی که امثال سیصد توانش را نداشتند به پیکره تمدن خود وارد آوردیم؛ به لطف چنین مسوولان داخلی چه حاجت به تخریب دشمنان خارجی....                                        

آنان با سیصد می خواستند که افکار ملل دنیا را علیه ایران سوق دهند و صادقانه باید اظهار کرد که تصمیم در مورد صحت وصقم سناریو به مخاطبین مربوط می شود که سیصد را باور کنند یا نه.... ولی امان از خودی ها که علاوه بر آماج مخالفتهای مردم آگاه و نادیده گرفتن حقوق بشر- چرا که بشریت مدیون کورش کبیر بوده وهست ـدست به تخریب تاریخ پر افتخار این مرز و بوم آلوده می کنند.

                    فغان از فقدان کورش و داریوش و جمشید و نامداران این خاک پاک